Apie „ūkininkus“

Rūkyje dienas leidžia visa šeima, kiekvienas turi savo darbų ir padeda, o kartais ir patrukdo, vienas kitam. Dirbame, nors greičiau ilsimės, savo ūkyje po darbų, savaitgaliais ar kada randame laiko. Bent kol kas nei vienas iš mūsų neturi jokio išsilavinimo, susijusio su žemės ūkiu ar gyvulininkyste.

Ąžuolas

Ąžuolas ir karutis

Ūkininkas Ąžuolas išsirinko savo karutį

Jauniausias mūsų šeimos ūkininkas – Ąžuolas. Pagal vardą puikiai dera prie ūkio, nors ąžuolų gausa negalime pasigirti. Turi savo darbo priemones, tačiau mieliau naudojasi ne savo įrankiais, nes nėra geresnio žaislo už plaktuką, reples ir kitus kaip įmanoma sunkesnius ir pavojingesnius įrankius. Svarbiausias darbas ūkyje – stebėti triušius ir įspėti apie kiekvieną pamatytą katiną.

Ieva

Ieva ir derlius

Ūkininkė Ieva mėgaujasi derliumi

Ko gero didžiausią indėlį ūkio kūrime dedantis ūkininkas. Tiek narvų gamyba, tiek statybos klausimai ir sprendimai, tiek ir gyvūnų ar daržų priežiūra krinta ant Ievos pečių. Na, ne 100 proc., bet bent 70 tai tikrai. Sukasi kaip bitutė, nors sparnų neturi.

Rokas

Rokas irgi dirba

Ir ūkininkas Rokas kartais dirba

Ūkininkas – rašytojas. Daugiau laiko skiriantis ne ūkio plėtrai, o viso to fotografavimui ir pavertimui tekstu į vieną ar kitą tinklaraštį, įskaitant ir Rukis.lt. Profesinė liga, ko gero. Likęs nuo rašymo ir grožėjimosi, kiek daug jau padarėm, laikas skiriamas darbui ūkyje.

Visi kiti – daugiausiai keturkojai, prie ūkio prisideda tik morališkai – sukurdami jaukią atmosferą, pagyvindami namus ir kiemą.